Обавјештења за студенте - филозофија

Отказују се вјежбе из предмета Постмодерна књижевност код др Жељке Пржуљ заказане за понедјељак, 19. 3. 

Обавјештавамо студенте да је дошло до промјене испитног термина за предмете Фонетика и фонологија руског језика и Историја културе Руса (исти је термин за оба испита) са 19. и 20. фебруара на 12. и 13. фебруар 2018.

REZULTATI SAVREMENI NJEMAČKI JEZIK 3,4,5,6,7,8  Nov

Usmeni ispit iz Savremenog 3,4,7,8 je u ponedeljak 5.02. u 10:00!

Radovi se mogu pogledati  usmenog ispita! Studenti koji nisu položili ispit-dužni su doći na uvid!

Savremeni njemački jezik 3– pismeni

 

Esej

Prevod

1. Anđela Rakić

7 (sedam)

5 (pet)

2. Anđela Ivanović

8 (osam)

5 (pet)

3.Tanja Radović

7 (sedam)

6* (šest)

4. Dušica Novaković

10 (deset)

5 (pet)

5. Tamra Hrnjaković

7 (sedam)

5 (pet)

6.Danije Soldat

5 (suviše grešaka)

5 (pet)

5.  Ivana Đ.

6* (šest)

8 (osam)

Savremeni njemački jezik 4– pismeni

 

 

Esej

Prevod (Srp.)

Prevod (Njem.)

1.Tamara Šubat

5 (pet)

5 (pet)

7-8 (osam)

2.Jelena Jovičić

5 (pet)

7-8 (osam)

8 (osam)

1.Anja Tadić

8 (osam)

7-8 (osam)

5 (pet)

4.Maja Terzić

7(sedam)

9 (devet)

5 (pet)

11. Danijela Cvjetinović

5 (pet)

8(osam)

5 (pet

Savremeni njemački jezik 5- pismeni

 

Esej

Prevod (Srpski)

Prevod( NJemački)

1.Sunčica Radović

6*(šest)

7 (sedam)

5 (pet)

2. Stela Kićanović

9 (devet)

10 (deset)

9 (devet)

3.Brankica Stanić

6*(šest)

5 (pet)

5 (pet)

4.Žaklina Čolaković

7 (sedam)

5 (pet)

5 (pet)

5. Anđela Cicović

7 (sedam)

6(šest)

5 (pet)

6.Ljilana Đerić

9 (devet)

10 (deset)

10 (deset)

2. Srđan Popović

9 (devet)

9 (devet)

9 (devet)

Savremeni njemački jezik 6- pismeni

 

Esej

Prevod (Srpski)

Prevod( NJemački)

1.Tijana Vujčić

9 (devet)

10 (deset)

5 (pet)

Savremeni njemački jezik 7- pismeni

 

Esej

Prevod (Srpski)

Prevod( NJemački)

1.Srđan Gačanin

9 (devet)

8-9 (devet)

9 (devet)

2.Ozren Obradović

10 (deset)

8 (osam)

6(šest)

3.Sanja Vasilj

7 (Sedam)

6(šest)

5 (pet)

4.Sara Pandurević

8 (osam)

7 (Sedam)

5 (pet)

 

 

REZULTATI SAVREMENI NJEMAČKI JEZIK 3,4,5,6, 7,8  Nov

Usmeni ispit iz Savremenog 1,2,3,4,5,6,7,8 je u ponedeljak 5.02. u 10:00!

Radovi se mogu pogledati  usmenog ispita! Studenti koji nisu položili ispit-dužni su doći na uvid!

Savremeni njemački jezik 3– pismeni

 

Esej

Prevod

1. Anđela Rakić

7 (sedam)

5 (pet)

2. Anđela Ivanović

8 (osam)

5 (pet)

3.Tanja Radović

7 (sedam)

6* (šest)

4. Dušica Novaković

10 (deset)

5 (pet)

5. Tamra Hrnjaković

7 (sedam)

5 (pet)

6.Danije Soldat

5 (suviše grešaka)

5 (pet)

5.  Ivana Đ.

6* (šest)

8 (osam)

Savremeni njemački jezik 4– pismeni

 

 

Esej

Prevod (Srp.)

Prevod (Njem.)

1.Tamara Šubat

5 (pet)

5 (pet)

7-8 (osam)

2.Jelena Jovičić

5 (pet)

7-8 (osam)

8 (osam)

1.Anja Tadić

8 (osam)

7-8 (osam)

5 (pet)

4.Maja Terzić

7(sedam)

9 (devet)

5 (pet)

11. Danijela Cvjetinović

5 (pet)

8(osam)

5 (pet)

Savremeni njemački jezik 5- pismeni

 

Esej

Prevod (Srpski)

Prevod( NJemački)

1.Sunčica Radović

6*(šest)

7 (sedam)

5 (pet)

2. Stela Kićanović

9 (devet)

10 (deset)

9 (devet)

3.Brankica Stanić

6*(šest)

5 (pet)

5 (pet)

4.Žaklina Čolaković

7 (sedam)

5 (pet)

5 (pet)

5. Anđela Cicović

7 (sedam)

6(šest)

5 (pet)

6.Ljilana Đerić

9 (devet)

10 (deset)

10 (deset)

2. Srđan Popović

9 (devet)

9 (devet)

9 (devet)

Savremeni njemački jezik 6- pismeni

 

Esej

Prevod (Srpski)

Prevod( NJemački)

1.Tijana Vujčić

9 (devet)

10 (deset)

5 (pet)

Savremeni njemački jezik 7- pismeni

 

Esej

Prevod (Srpski)

Prevod( NJemački)

1.Srđan Gačanin

9 (devet)

8-9 (devet)

9 (devet)

2.Ozren Obradović

10 (deset)

8 (osam)

6(šest)

3.Sanja Vasilj

7 (Sedam)

6(šest)

5 (pet)

4.Sara Pandurević

8 (osam)

7 (Sedam)

5 (pet)

 

 

Savremeni njemački jezik 7- pismeni

 

Esej

Prevod (Srpski)

Prevod( NJemački)

1.Srđan Gačanin

9 (devet)

8-9 (devet)

9 (devet)

2.Ozren Obradović

10 (deset)

8 (osam)

6(šest)

3.Sanja Vasilj

7 (Sedam)

6(šest)

5 (pet)

4.Sara Pandurević

8 (osam)

7 (Sedam)

5 (pet)

Savremeni njemački jezik 5- pismeni

 

Esej

Prevod (Srpski)

Prevod( NJemački)

1.Sunčica Radović

6*(šest)

7 (sedam)

5 (pet)

2. Stela Kićanović

9 (devet)

10 (deset)

9 (devet)

3.Brankica Stanić

6*(šest)

5 (pet)

5 (pet)

4.Žaklina Čolaković

7 (sedam)

5 (pet)

5 (pet)

5. Anđela Cicović

7 (sedam)

6(šest)

5 (pet)

6.Ljilana Đerić

9 (devet)

10 (deset)

10 (deset)

2. Srđan Popović

9 (devet)

9 (devet)

9 (devet)

 

Savremeni njemački jezik 6- pismeni

 

Esej

Prevod (Srpski)

Prevod( NJemački)

1.Tijana Vujčić

9 (devet)

10 (deset)

5 (pet)

Savremeni njemački jezik 4– pismeni

 

Esej

Prevod (Srp.)

Prevod (Njem.)

1.Tamara Šubat

5 (pet)

5 (pet)

7-8 (osa)

2.Jelena Jovičić

5 (pet)

7-8 (osam)

8 (osam)

1.Anja Tadić

8 (osam)

7-8 (osam)

5 (pet)

4.Maja Terzić

7(sedam)

9 (devet)

5 (pet)

11. Danijela Cvjetinović

5 (pet)

8(osam)

5 (pet)

Usmeni ispit iz Savremenog 1,2,3,4,5,6,7,8 je u ponedeljak 5.02. u 10:00!

Radovi se mogu pogledati  prije usmenog ispita! Studenti koji nisu položili ispit-dužni su doći na uvid!

Savremeni njemački jezik 3– pismeni

 

Esej

Prevod

Prisustvo i Zadaće

1. Anđela Rakić

7 (sedam)

5 (pet)

 

2. Anđela Ivanović

8 (osam)

5 (pet)

 

3.Tanja Radović

7 (sedam)

6* (šest)

 

4. Dušica Novaković

10 (deset)

5 (pet)

 

5. Tamra Hrnjaković

7 (sedam)

5 (pet)

 

6.Danije Soldat

5 (suviše grešaka)

5 (pet)

 

5.  Ivana Đ.

6* (šest)

8 (osam)

 

Педагогија слободног времена:

1. Ћодо Ана 27 бодова

2. Беатовић Биљана 26 бодова

3. Гутић Јелица 36 бодова

4. Гутић Милица 22 бода

5. Марковић Драгана 14 бодова

6. Радић Снежана 37 бодова

7. Ђерић Јована 18 бодова

8. Шекара Невена 27 бодова

9. Тодоровић Милица 20 бодова

 

Компоненте васпитања:

1. Велетић Ђорђе 18 бодова

 

Основе компаративне педагогије:

1. Гутић Јелица 33 бода

2. Беатовић Биљана 19 бодова

3. Радић Снежана 30 бодова

 

Национална историја педагогије:

1. Чолић Катарина 17 бодова

2. Миличевић Крстина 22 бода

 

Упис оцјена и усмени дио испита је 30.1. у 11:00 часова.

 

 

 

Општа историја педагогије 1:

 

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

  1. ГОЦА ЈАКШИЋ
  2. ЈОВАНА МАТОВИЋ
  3. ДРАГАНА ПОПОВИЋ
  4. ИЛИЈАНА РАДУЛОВИЋ
  5. КРИСТИНА КРСТОВИЋ
  6. ДЕЈАНА ЖЕРАЈИЋ
  7. АНЂЕЛА ПОЛУГА
  8. МИЉА ПОЈУЖИНА
  9. МИЛИЈАНА ВАСИЉЕВИЋ
  10. НИКОЛИНА ПЕТКОВИЋ
  11. АЛЕКСИЈА ГРГУР
  12. ВЕРА ПЕЈИЋ 8СТАРИ ПРОГРАМ)

 

БОДОВИ

37,5

28

27

25,5

23

20

13

12

7

4,5

10

10

© 2017 Филозофски факултет Универзитета у Источном Сарајеву, Алексе Шантића 1, 71420 Пале