Обавјештење
Аутор: Властимир Пантић, Посљедња измјена: 25.05.2016 у 11:27

У оквиру свечаности Дани Филозофског факултета, 20. маја 2016. године, уприличена је промоција дипломираних студената првог и другог циклуса студија. Промовисана су четири магистра наука, двадесет један дипломирани студент другог циклуса и деведесет три дипломирана студента првог циклуса. Промоцију су увеличали многи угледни гости са универзитета у иностранству и окружењу, ректор и проректор Универзитета у Источном Сарајеву и представници јавног живота. Традиционално, Филозофски факултет је додијелио плакете и захвалнице. Плакета Филозофског факултета Универзитета у Источном Сарајеву додијељена је Филозофском факултету Универзитета у Београду. Плакету је примио декан, проф. др Војислав Јелић.  Захвалнице су додијељене проф. др Раденку Круљу, професору Wei Xianjun, и савјетници Амбасаде НР Кине у БиХ, госпођи Ли. Свечаност је увеличао хор Филозофског факултета.

Више фотографија можете видјети у фото галерији.